Groźne zdarzenie na S3 koło Międzyrzecza. Droga do Gorzowa zablokowana (ZDJĘCIA)

25 luty 2020
Autor: 
Groźne zdarzenie na S3 koło Międzyrzecza Fot. Michał T.

Trzy samochody zderzyły się na trasie S3 pod Skwierzyną. Droga w kierunku Gorzowa jest całkowicie zablokowana.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 25 lutego, po godzinie 19:30. Na trasie S3 pomiędzy Międzyrzeczem i Skwierzyną w pobliżu MOP Popowo zderzyły się trzy samochody. - Jeden dachował, a dwa wylądowały na barierkach - relacjonuje czytelnik Michał.

Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej oraz kilka zespołów pogotowia. Przybyły też patrole policji z międzyrzeckiej drogówki. - Trzema pojazdami podróżowali tylko kierowcy. Na szczęście nikt nie doznał poważniejszych obrażeń - mówi dyżurny lubuskich strażaków.

Trasa S3 w stronę Gorzowa Wielkopolskiego jest zablokowana. - Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 22:40 - informuje GDDKiA.

Przeczytaj też: Potrącenie na Wojska Polskiego w Zielonej Górze. Pieszy trafił do szpitala

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.