Śmiertelny wypadek pod Gorzowem. Zasłabł i uderzył w drzewo

13 marzec 2020
Autor: 
Śmiertelny wypadek pod Gorzowem. Zasłabł i uderzył w drzewo Fot. OSP Santok

Jedna osoba nie żyje, a druga została poszkodowana - to bilans tragicznego wypadku w Santoku pod Gorzowem . Samochód czołowo uderzył w drzewo.

Informacja o wypadku wpłynęła do gorzowskich służb w piątek, 13 marca, o godzinie 8:45. Około 60-letni kierujący samochodem osobowym marki Hyundai jechał ulicą Gorzowską w Santoku. Nagle zasłabł i zjechał z trasy wprost na przydrożne drzewo.

Siła zderzenia była bardzo duża. Przód osobówki został doszczętnie zniszczony. Wraz z mężczyzną jechała jego około 40-letnia córka.

Pierwszy na miejsce przybył patrol policji, który zaczął reanimować kierowcę. Później akcję przejął zespół pogotowia oraz strażacy. Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować. Kobieta trafiła do szpitala na szczegółowe badania.

Droga jest zablokowana w obu kierunkach. Działania na miejscu prowadzą już policjanci i prokurator.

Przeczytaj też: Kompletnie pijany wszedł na rusztowanie katedry w Gorzowie (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u