Potrącił kota i uciekł. Zwierzę nie żyje. "Doskonale wiedział, co zrobił" (FILM)

22 kwiecień 2020
Autor: 
Potrącił kota i uciekł. Zwierzę nie żyje. "Doskonale wiedział, co zrobił" Fot. Maksymilian

Kierowca pędzącego BMW potrącił kota w Gorzowie Wielkopolskim i nawet się nie zatrzymał. Zwierzę przechodziło przez drogę. Życia rannego kota nie udało się uratować.

Wszystko wydarzyło się w środowe popołudnie, 22 kwietnia, około godziny 15:00. Kierowca czarnego samochodu osobowego marki BMW jechał ulicą Kobylogórską w Gorzowie Wielkopolskim. Nagle potrącił on kota, który przechodził przez drogę. Uderzenie było bardzo silne.

- Sprawca na pewno jechał około 100 km/h. Uciekł mimo trąbienia mojego i innych kierowców. Doskonale wiedział, co zrobił - opowiada Maksymilian, świadek wypadku.

Rannego kota nie udało się uratować

Pan Maksymilian widząc całe zdarzenie natychmiast zatrzymał się na zatoczce i udał się z pomocą. Zwierzę było całe połamane. Na miejsce przybył patrol policji z drogówki oraz weterynarz.

Niestety życia zwierzęcia nie udało się uratować. Kot doznał prawdopodobnie zbyt poważnych obrażeń. Sprawcy zdarzenia będzie teraz poszukiwać gorzowska policja.

Przeczytaj też: Oficer Straży Granicznej jeździł do Niemiec i nie miał kwarantanny? "Wyjaśniamy sprawę"

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u