Nowosolscy policjanci zabezpieczyli ponad 600 gramów narkotyków (FILM)

29 czerwiec 2016

Dzięki skutecznej pracy nowosolskich policjantów duża ilość środków odurzających nie trafi na czarny rynek. Policjanci zatrzymali również mężczyznę podejrzanego o posiadanie i rozprowadzanie znacznej ilości narkotyków. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek, 27 czerwca 2016 roku nowosolscy policjanci z Zespołu do Zwalczania Przestępczości Narkotykowej zatrzymali 29-latka. Mężczyzna posiadał prawie 300 gramów marihuany i ponad 350 gramów amfetaminy. W sumie z zabezpieczonych środków odurzających można było przygotować prawie 1500 porcji narkotyku. Policjanci zabezpieczyli również inne przedmioty mogące służyć do popełnienia przestępstwa. Mężczyzna został zatrzymany i trafił po policyjnego aresztu. 29-latek usłyszał już zarzuty za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i przyznał się do winy. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii za tego typu przestępstwo przewiduje kar ę do 10 lat pozbawienia wolności.

We wtorek, 28 czerwca nowosolanin stanął przed Sądem Rejonowym w Nowej Soli, który na wniosek Nowosolskiej Prokuratury Rejonowej aresztował 29-latka na okres trzech miesięcy.DSC_0005.JPG

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u