Wypadek w Deszcznie. Dwie osoby ranne. W akcji śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA)

09 maj 2020
Autor: 
Wypadek w Deszcznie. Dwie osoby ranne. W akcji śmigłowiec LPR Fot. OSP Deszczno

Dwie osoby zostały ranne po wypadku w Deszcznie. Na skrzyżowaniu w środku miejscowości zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce przyleciał śmigłowiec LPR.

Do wypadku doszło w sobotnie popołudnie, 9 maja. Około godziny 13:00 na skrzyżowaniu ulic Lubuskiej i Maszewskiej w Deszcznie zderzyły się dwa samochody osobowe. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Opla uderzył w tył BMW, a następnie zatrzymał się na przydrożnym znaku.

Do akcji wysłano trzy zastępy straży pożarnej, dwa zespoły pogotowia i patrole z drogówki. Przyleciał również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gorzowa Wielkopolskiego. Łącznie w wyniku wypadku ranne zostały dwie osoby.

Swoje czynności prowadzą teraz policjanci, którzy ustalą dokładny przebieg zdarzenia. Droga jest całkowicie zablokowana.

Przeczytaj też: #StrażacyMedykom: Jednostki OSP spod Gorzowa przekazały dary dla szpitala (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u