Wypadek dwóch ciężarówek na trasie S3 koło Gorzowa. Droga do Szczecina zablokowana (ZDJĘCIA)

02 lipiec 2020
Autor: 
Wypadek dwóch ciężarówek na trasie S3 koło Gorzowa Fot. OSP Santocko

Dwa samochody ciężarowe zderzyły się na trasie S3. Droga w kierunku Szczecina jest całkowicie zablokowana.

Zgłoszenie o zdarzeniu wypłynęło do gorzowskich służb w czwartek, 2 lipca, po godzinie 18:00. Na 74-kilometrze trasy S3 w kierunku Szczecina zderzyły się dwie ciężarówki - Renault oraz Mercedes.

- Kierowca jednej z ciężarówek najechał na tył naczepy drugiego samochodu - relacjonuje podkom. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Siła zderzenia była bardzo duża. Przód ciężarowego Renault został doszczętnie zniszczony, natomiast sam pojazd zatrzymał się kilkadziesiąt metrów dalej. Mimo to żaden z kierowców nie odniósł poważniejszych obrażeń. Przede wszystkim to mężczyzna jadący Renault może mówić tutaj o wielkim szczęściu.

Trasa S3 w kierunku Szczecina jest całkowicie zablokowana.

Godzina 18:50 - Służby otworzyły już jeden pas ruchu. Jak informuje GDDKiA, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami do godziny 21:00.

Przeczytaj też: Pościg za skradzionym Mercedesem. 24-latek ukrył auto w zaroślach (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u