Próbował wręczyć policjantom łapówkę. Grozi mu do ośmiu lat więzienia

06 lipiec 2016
Autor: 
KWP Gorzów Wielkopolski

Gorzowscy policjanci zatrzymali 33-latka, który w czasie interwencji znieważył ich słowami wulgarnymi oraz próbował przekupić, aby odstąpili od wykonywania dalszych czynności. W konsekwencji mężczyzna trafił do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty.

W niedzielę wieczorem 3 lipca policjanci z Gorzowa dostali informację o awanturze do jakiej doszło w jednym z mieszkań na terenie miasta. Dyżurny skierował w tamto miejsce patrol Policji. Okazało się, że w mieszkaniu doszło do awantury w trakcie której pijany 33-latek był bardzo agresywny w stosunku do swojej rodziny. Jego agresja była na tyle duża, że rodzina obawiała się o swoje życie i zdrowie. Dlatego policjanci podjęli decyzję o odizolowaniu 33-latka od rodziny i przewiezieniu go do izby wytrzeźwień. W czasie interwencji mężczyzna stał się jeszcze bardziej agresywny, dlatego mundurowi przewieźli go do komendy. 33-latek nie chciał słyszeć o tym, że policjanci odważyli się interweniować wobec niego, więc zaczął grozić i kierować wobec nich słowa wulgarne. Na tym jednak nie skończył. Próbował przekazać policjantom 150 złotych, aby odstąpili od wykonywania wobec niego dalszych czynności i puścili wolno. W konsekwencji 33-latek noc spędził w komendzie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut znieważenia policjantów i próby wręczenia korzyści majątkowej. Grozi mu do ośmiu lat więzienia.

Źródło: KWP Gorzów Wielkopolski

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u