Wypadek w Zielonej Górze. Osobówka uderzyła w ciągnik koszący trawę (ZDJĘCIA)

16 lipiec 2020
Autor: 
Wypadek w Zielonej Górze. Osobówka uderzyła w traktor koszący trawę

Jedna osoba została poszkodowana po wypadku na trasie Ochla - Jeleniów. W ciągnik, który wykaszał pobocze, uderzyła osobówka.

Do nietypowego zdarzenia drogowego doszło w czwartkowy poranek, 16 lipca, po godzinie 8:00. Kierowca samochodu osobowego marki Citroen jechał od zielonogórskiego Jeleniowa w kierunku Ochli. Nagle z nieznanych przyczyn z impetem uderzył w ciągnik, który akurat wykaszał trawę w pasie drogowym.

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji z drogówki. Przyjechał też zespół pogotowia, który opatrzył kierowcę Citroena. Osoba poszkodowana została przetransportowana do szpitala.

Dokładne okoliczności wypadku ustalają już policjanci. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.

Przeczytaj też: Zielona Góra: 1259 wyjazdów do pacjentów. Jak działały karetki w czerwcu?Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u