Wypadek na krajowej "27" koło Świdnicy. Osobówka wylądowała na boku

22 sierpień 2020
Autor: 
Wypadek na krajowej "27" koło Świdnicy. Osobówka wylądowała na boku Fot. Czytelniczka Angelika

Wypadek na drodze krajowej nr 27 koło Piasków (gmina Świdnica). Osobówka wypadła z drogi i wylądowała na boku.

Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie, 22 sierpnia, przed godziną 16:00. Kierowca samochodu marki Seat jechał krajową "27" na odcinku Piaski - Świdnica. Na jednym z zakrętów na 53-kilometrze prawdopodobnie wpadł w poślizg, a następnie wyleciał z trasy. Pojazd zatrzymał się na prawym boku.

Na miejsce wysłano zastęp straży pożarnej z Zielonej Góry oraz ochotników ze Świdnicy. Przyjechał także zespół pogotowia oraz patrol policji z drogówki.

- Obywatel Ukrainy został ukarany 500-złotowym mandatem - mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Przeczytaj też: Pożar lasu i traw w Gorzowie. W akcji 10 zastępów straży pożarnej i samoloty. To robota podpalacza (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u