Tragiczny wypadek na gruntowej drodze. Zginął 33-letni mężczyzna!

06 wrzesień 2020
Tragiczny wypadek na szutrowej drodze. Zginął 33-letni mężczyzna! OSP Przytoczna

Samochód osobowy uderzył w drzewo na drodze gruntowej relacji Przytoczna-Rokitno. Poważnie ranny kierowca zmarł w szpitalu.

W niedzielę, 6 września, o godzinie 16:51 służby ratownicze z powiatu międzyrzeckiego otrzymały zgłoszenie dotyczące wypadku samochodu osobowego na drodze gruntowej pomiędzy miejscowościami Przytoczna a Rokitno. - Kierujący Renault Scenic na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. - podaje st. asp. Justyna Łętowska, Oficer Prasowa Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu.

Mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim. Niestety mimo wysiłku lekarzy oraz ratowników 33-latek zmarł. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusz ustalają okoliczności tego tragicznego wypadku.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.