„Borys” doprowadził do włamywacza

11 lipiec 2016
Autor: 
KWP Gorzów Wlk.

W piątek na jednej z gubińskich ulic doszło do włamania do punktu handlowego, skąd skradziono papierosy. Na miejsce skierowano „Borysa” - psa tropiącego, który doprowadził policjantów do posesji, gdzie jak się okazało zamieszkuje podejrzany o to włamanie.

Do zatrzymania młodego mężczyzny podejrzewanego o włamanie się do punktu handlowego, znajdującego się na jednej z gubińskich ulic i kradzież papierosów o łącznej wartości 1000 złotych, doszło w piątek /8 lipca/. Pod drzwi mężczyzny doprowadził policjantów, policyjny pies „Borys” z gubińskiego komisariatu, którego przewodnikiem jest asp. Andrzej Malinowski.

W piątek /8 lipca/ dyżurny Komisariatu Policji w Gubinie otrzymał zgłoszenie o włamaniu do obiektu handlowego na jednej z gubińskich ulic, skąd sprawca po wcześniejszym wybiciu szyby dostał się do wnętrza sklepu a następnie ukradł papierosy. Na miejsce włamania wraz z innymi policjantami przybył asp. Andrzej Malinowski wraz z psem tropiąco-obronnym „Borysem”. Pies podjął trop i doprowadził do jednaj z posesji na terenie podgubińskiej miejscowości, gdzie policjanci zatrzymali młodego mężczyznę. Zgromadzony przez funkcjonariuszy z Gubina materiał w sprawie pozwolił na przedstawienie mu zarzuty kradzieży z włamaniem.

Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Marcin Sepski

Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.