Śmiertelne potrącenie przy cmentarzu w Gorzowie. Kobieta zmarła na miejscu

21 wrzesień 2020
Śmiertelne potrącenie przy cmentarzu w Gorzowie Redakcja/archiwum

Samochód osobowy śmiertelnie potrącił kobietę przy cmentarzu na ulicy Żwirowej w Gorzowie. Życia 89-letniej pieszej nie udało się uratować. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

Do wypadku doszło w poniedziałkowy wieczór, 21 września, około godziny 19:30. 20-letni kierowca samochodu osobowego marki Ford Mondeo jechał ulicą Żwirową. Nagle na wysokości pierwszej bramy wejściowej na nekropolię potrącił 89-letnią kobietę.

Ranna kobieta zmarła na miejscu

Na miejsce przybył zespół pogotowia oraz patrole policji z drogówki. - Niestety życia kobiety nie udało się uratować - mówi podkom. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Policjanci pod nadzorem prokuratora cały czas szczegółowo ustalają wszystkie okoliczności tragedii. - Obecnie nie wiadomo czy piesza znajdowała się na przejściu dla pieszych, czy w jego okolicach. To wyjaśni postępowanie - informuje podkom. Jaroszewicz.

Ulica Żwirowa jest całkowicie zablokowana. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 22:00.

Przeczytaj też: Pożary stogów słomy w Gorzowie i okolicach. Kto podpala baloty? (FILM, ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u