Wypadek trzech pojazdów na DK32. Ranna jedna osoba. Droga jest zablokowana!

22 wrzesień 2020
Autor: 
Wypadek trzech pojazdów na DK32. Ranna jedna osoba. Droga jest zablokowana! Redakcja/Archwium

Trzy pojazdy zderzyły się na Drodze Krajowej numer 32 na odcinku Pław-Dąbie. Na miejscu pracują służby ratownicze. Ruch jest całkowicie zablokowany!

Poranny wypadek na Drodze Krajowej numer 32 na odcinku Pław-Dąbie. Zderzyły się dwa samochody osobowe marki Opel i Renault oraz pojazd typu bus. Na miejscu pracują służby ratownicze, uczestnicy wypadku zostali przebadani przez Zespół Ratownictwa Medycznego. - Jedna osoba trafiła do szpitala na badania. - dodaje podkom. Justyna Kulka, Oficer Prasowa Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim. 

Na miejscu pracują policjanci, funkcjonariusze dokładnie ustalają przyczyny feralnego zdarzenia. Droga Krajowa numer 32 jest całkowicie zablokowana, na trasie występują już spore utrudnienia, które moga potrwac nawet do godziny 13. 

Wyznaczono objazdy dla samochodów osobowych przez m. Kosierz, Lubiatów, Trzebule. Pojazdy ciężarowe muszą czekać na otwarcie drogi.

Godzina 12:30 - Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja, wprowadzono ruch wahadłowy.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u