Kobieta ukradła kosmetyki z drogerii. Teraz szuka jej policja

22 wrzesień 2020
Autor: 
Kobieta ukradła kosmetyki z drogerii. Teraz szuka jej policja KPP Wschowa

Wschowscy policjanci poszukują przedstawionej na załączonym zdjęciu z zapisu monitoringu kobiety, która wykorzystując nieuwagę personelu jednej ze wschowskich drogerii, opuścił sklep z produktami kosmetycznymi, za które nie zapłaciła.

Do zdarzenia z udziałem przedstawionej kobiety doszło 10 lipca br. roku około godz. 10:10 w jednej z drogerii przy ulicy Moniuszki we Wschowie. Młoda kobieta zainteresowana był wystawionymi na półkach różnymi kosmetykami. Po upływie kilku minut opuściła działy kosmetyczne, a następnie sklep nie płacąc za towar wart około 140 złotych.

Wizytę w sklepie oraz zachowanie klientki zarejestrował monitoring. Ktokolwiek ją rozpoznaje proszony jest o kontakt z prowadzącym sprawę: mł. asp. Rafałem Wolnym pod numerem telefonu 47 79 43 230, bądź z dyżurnym wschowskiej Policji pod nr 47 79 43 211.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u