Czerwieńsk: Zjechała z drogi i rozbiła ogrodzenie. Zatrzymała się na drzewie (ZDJĘCIA)

23 wrzesień 2020
Autor: 
Zjechała z drogi i rozbiła ogrodzenie. Zatrzymała się na drzewie Fot. Dominik Brzezicki

W Czerwieńsku koło Zielonej Góry samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji. Osobówka zatrzymała się na drzewie. Na miejsce wezwano policję i straż pożarną.

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do służb ratowniczych w środowe popołudnie, 23 września, około godziny 17:00. Kierująca samochodem osobowym marki Volvo jechała ulicą Graniczną w Czerwieńsku. Nagle starsza kobieta z niewyjaśnionych przyczyn zjechała z drogi wprost na ogrodzenie. Po jego przerwaniu uderzyła w drzewo.

Na miejsce wezwano patrol policji z drogówki. Przyjechał też zastęp straży pożarnej z Zielonej Góry oraz miejscowi ochotnicy. Na szczęście kierującej osobówką nic się nie stało. O własnych siłach zdołała opuścić auto.

Incydent zostanie zakwalifikowany przez policjantów jako kolizja drogowa. Sprawa prawdopodobnie zakończy się mandatowo.

Przeczytaj też: Hulajnogi elektryczne w Zielonej Górze. Czy podbiją miasto?

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u