Pożar domu w Krasowcu pod Gorzowem. "Zapaliło się od uderzenia pioruna"

23 wrzesień 2020
Pożar domu w Krasowcu pod Gorzowem. "Zapaliło się od pioruna" Gorzów998

Pożar domu jednorodzinnego w miejscowości Krasowiec (gmina Deszczno). W dach prawdopodobnie uderzył piorun, który wzniecił ogień. Na miejscu pracuje 8 zastępów straży pożarnej.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do dyżurnego gorzowskich strażaków w środowy wieczór, 23 września, około godziny 19:00. W ogniu stanęło poddasze budynku mieszkalnego w Krasowcu.

Do akcji wysłano 8 zastępów straży pożarnej. Przybyli też pracownicy pogotowia energetycznego. W obiekcie odcięto wszystkie media. Na szczęście wszyscy lokatorzy opuścili dom jeszcze przed przyjazdem służb.

- Obecnie sytuacja jest opanowana, trwa dogaszanie. Dokładna przyczyna pożaru nie jest jeszcze znana. Świadkowie relacjonowali, że w budynek uderzył piorun - mówi bryg. Bartłomiej Mądry, oficer prasowy Komendy Miejskiej PSP w Gorzowie Wielkopolskim.

Przeczytaj: Strażak z Gorzowa zakażony koronawirusem. 24 osoby trafiły na kwarantannę

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u