Wypadek pod Zieloną Górą. Osobówka roztrzaskała się o drzewo. Dwie osoby ranne (ZDJĘCIA)

23 październik 2020
Autor: 
Wypadek w Słonem pod Zieloną Górą.Trwa reanimacja rannych

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku w miejscowości Słone koło Zielonej Góry. Osobówka uderzyła w drzewo. Na miejsce przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do wypadku doszło w piątkowe przedpołudnie, 23 października, około godziny 11:00. Starszy mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki Daewoo Matiz jadąc drogą w pobliżu Słonego (gmina Świdnica) z nieznanych przyczyn zjechał z trasy i uderzył w drzewo. Siła zderzenia była bardzo mocna, osobówka została kompletnie zniszczona.

Dwie osoby ranne, były uwięzione w aucie

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z Zielonej Góry, zespół pogotowia oraz patrole policji z drogówki. Przyleciał także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W roztrzaskanej osobówce uwięzione były dwie osoby. Strażacy musieli wykonać do nich dostęp przy użyciu narzędzi hydraulicznych.

- Mężczyzna ze złamanymi kończynami trafił do szpitala karetką pogotowia, natomiast pasażerka została zabrana śmigłowcem - mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik zielonogórskiej policji.

Przeczytaj też: Strażacy z Krosna Odrzańskiego z nowym samochodem gaśniczym (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u