82-letni rowerzysta śmiertelnie potrącony we Wschowie

13 lipiec 2016

We wtorek rano (12.07) we Wschowie doszło do wypadku podczas którego zginął starszy mężczyzna.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 29-letni mężczyzna kierujący samochodem osobowym m-ki Audi, poruszający się z nadmierną prędkością (około 80 km/h) doprowadził do zderzenia z poruszającym się na rowerze 82-letnim rowerzystą, który wyjechał na ulicę Garbarska z jego lewej strony, czym przyczynił się do zaistnienia zderzenia. W wyniku wypadku śmierć poniósł rowerzysta.

Dotychczas przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia, oględziny zwłok na miejscu zdarzenia, przesłuchano świadków, zatrzymano kierowcę samochodu osobowego celem przedstawienia zarzutów z art. 177 par 2 kk, przesłuchania w charakterze podejrzanego i zastosowania środków zapobiegawczych. Zwłoki zabezpieczono do szczegółowych oględzin i sekcji.

Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.