Wypadek w Zielonej Górze. Osobówka potrąciła 14-letnią dziewczynkę

30 październik 2020
Autor: 
Wypadek w Zielonej Górze. Osobówka potrąciła 14-letnią dziewczynkę Redakcja/archiwum

Samochód osobowy potrącił nastolenią dziewczynkę na ulicy Kożuchowskiej w Zielonej Górze. .

Służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o wypadku w piątkowy wieczór, 30 października, około godziny 17:30. Kierująca samochodem osobowym jechała ulicą Kożuchowską. Nagle w pobliżu skrzyżowania z ul. Botaniczną potrąciła 14-letnią dziewczynkę.

Do działań wysłano patrol policji z drogówki oraz straż pożarną. Zastęp strażaków został zadysponowany z powodu braku dostępnej karetki. Zespół pogotowia zjawił się na miejscu z opóźnieniem. Po opatrzeniu poszkodowanej przetransportował ją do szpitala.

Na skrzyżowaniu ulic Kożuchowskiej i Botanicznej występują utrudnienia w ruchu. - Policja ustala dokładne szczegóły i okoliczości zdarzenia - mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Przeczytaj też: PKS Zielona Góra zawiesza kursy. Sprawdź jakie! Czy wrócisz do domu?

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.