Akcja strażaków na stacji paliw w Wilkanowie koło Zielonej Góry. Zapaliła się ciężarówka (ZDJĘCIA)

04 listopad 2020
Autor: 
Akcja strażaków na stacji paliw w Wilkanowie Redakcja

Trzy zastępy straży pożarnej wysłano do pożaru na stacji paliw w Wilkanowie (gmina Świdnica). Na szczęście skończyło się tylko na strachu. Kierowca sam zdołał opanować ogień.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do dyżurnego zielonogórskich strażaków w środowe przedpołudnie, 4 listopada. Około godziny 11:30 ogień pojawił się w ciężarówce marki Scania załadowanej drewnem, która znajdowała się na terenie stacji paliw w Wilkanowie.

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej z Zielonej Góry oraz pobliskich ochotników ze Świdnicy. Po dojeździe pierwszego samochodu gaśniczego okazało się, że kierowcy samodzielnie udało się ugasić pożar. Ten powstał w okolicy silnika pojazdu.

- Działania strażaków ograniczyły się do sprawdzenia, czy wszystko jest w porządku. Nie stwierdzono zagrożenia - mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze.

Przeczytaj też: Jechał 72 km/h na "pięćdziesiątce". Chciał przekupić policjantów z Krosna Odrzańskiego

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u