Wypadek w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa auta. Sprawca jest pijany (ZDJĘCIA)

05 listopad 2020
Autor: 
Wypadek w Zielonej Górze. Sprawca jest pijany Redakcja

Dwa samochody osobowe zderzyły się na ulicy Kożuchowskiej w Zielonej Górze. Sprawca zdarzenia jest pijany. Miał w organizmie blisko 3,8 promila alkoholu. Został już zatrzymany przez policjantów.

Służby otrzymały informacje o zdarzeniu w czwartkowe popołudnie, 5 listopada, po godzinie 16:00. Na skrzyżowaniu ulicy Botanicznej i Kożuchowskiej w Zielonej Górze zderzyły się dwa pojazdy. Osobowy Volkswagen uderzył w tył Hyundaia.

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji z drogówki. Przyjechał też podstawowy zespół pogotowia. Ratownicy medyczni przebadali wszystkie osoby. Na szczęście nikt nie doznał poważniejszych obrażeń.

Sprawca pod wpływem alkoholu

Kierowca Volkswagena został zatrzymany przez policjantów. Funkcjonariusze wykonali mu już kilka badań alkomatem. Z relacji świadków wynika, że od mężczyzny było czuć silną woń alkoholu.

- Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał w swoim organizmie 1,8 mg/l alkoholu, czyli blisko 3,8 promila - mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Przeczytaj też: Dyrektor III LO w Zielonej Górze doniósł, że uczniowie brali udział w protestach przeciwko wyrokowi w sprawie aborcji

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.