Poważny wypadek w Kożuchowie. Ranny kierowca był uwięziony w aucie (ZDJĘCIA)

17 listopad 2020
Autor: 
Poważny wypadek w Kożuchowie Fot. OSP Kożuchów

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Kożuchowie. Zderzyły się dwie osobówki. Ulica Kraszewskiego jest zablokowana.

Do wypadku doszło we wtorek, 17 listopada, po godzinie 17:00. W pobliżu marketu na ulicy Kraszewskiego w Kożuchowie zderzyły się dwa samochody osobowe. To Audi oraz Volkswagen.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z Nowej Soli oraz miejscowych druhów z OSP Kożuchów. Przybył też zespół pogotowia oraz patrole policji z drogówki.

Poszkodowany kierowca Audi był uwięziony w osobówce. Strażacy musieli wykonać do niego dostęp przy użyciu narzędzi hydraulicznych.

- 37-letni mężczyzna został przetransportowany do szpitala - mówi mł. asp. Renata Dąbrowicz-Kozłowska, rzecznik nowosolskiej policji.

Ulica Kraszewskiego jest zablokowana. Policja ustala wszystkie szczegóły i okoliczności wypadku.

Przeczytaj też: Nowa karetka dla szpitala w Zielonej Górze. To dar od myśliwych (ZDJĘCIA)Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u