Nauczyciel z Zielonej Góry aresztowany za pedofilię. J. Kubicki: "Pracował w szkole podstawowej i muzycznej"

17 listopad 2020
Autor: 
Nauczyciel z Zielonej Góry aresztowany za pedofilię Fot. Pixabay

Nauczyciel z zielonogórskiej szkoły podstawowej aresztowany. Prokuratura postawiła mu zarzuty związane z pedofilią. Mężczyzna uczył też w znanej szkole muzycznej oraz miał prowadzić rytmikę w przedszkolach.

Zatrzymany nauczyciel muzyki pracował w Zespole Edukacyjnym nr 3 w Zielonej Górze, a konkretnie w Szkole Podstawowej nr 21. To placówka oświatowa ulokowana na osiedlu Pomorskim. Ponadto oskarżony uczył w szkole muzycznej. Wcześniej miał także prowadzić zajęcia z rytmiki w przedszkolach.

- Mężczyźnie zarzucono popełnienie przestępstw z działu Kodeksu Karnego dotyczącego przestępstw przeciwko wolności seksualnej i obyczajności - informuje Zbigniew Fąfera, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze. Sąd aresztował go na 3 miesiące.

"Naprawdę nie umiem tego skomentować"

Do sytuacji odniósł się na portalu społecznościowym Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry.

- Nie wiem co mam powiedzieć. Nie umiem tego skomentować, nie potrafię. Jeżeli to prawda to... ZERO TOLERANCJI DLA PEDOFILII.Chciałbym aby okazało się to nieprawdą, żeby to się nie wydarzyło, żeby można było powiedzieć... - czytamy w poście włodarza miasta (pisownia oryginalna).

Przeczytaj też: Poważny wypadek w Kożuchowie. Ranny kierowca był uwięziony w aucie (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u