Wypadek na DK32 pod Sulechowem. Droga jest całkowicie zablokowana!

19 listopad 2020
Wypadek na DK32 pod Sulechowem. Droga jest całkowicie zablokowana! Redakcja/Archiwum

Dwa pojazdy zderzyły się na Drodze Krajowej numer 32 pod Sulechowem. Na miejscu pracują służby ratownicze. Droga jest zablokowana. 

W czwartek, 19 listopada, chwilę po godzinie 18 na 74 kilometrze Drogi Krajowej numer 32 w pobliżu skrzyżowania z DW304 doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego z busem. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze.

W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana. Na miejscu pracują zielonogórscy policjanci. Funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczność wypadku.

Droga Krajowa numer 32 jest całkowicie zablokowana. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.