Mija 9 dzień poszukiwań zaginionej Stanisławy Pałko z Zakęcia...

19 listopad 2020
Mija 9 dzień poszukiwań zaginionej Stanisławy Pałko z Zakęcia... Lubuska Policja

Pani Stanisława Pałko wyszła z mieszkania swojej córki zamieszkałej w miejscowości Zakęcie. Do swojego domu miała tylko 30 metrów, niestety nie dotarła tam.

We wtorek, 10 listopada około godziny 17:30 79-letnia Stanisława Pałko wyszła z mieszkania swojej córki zamieszkałej w miejscowości Zakęcie (gmina Otyń) w powiecie nowosolskim i miała udać się do swojego domu oddalonego o około 30 metrów. Jednak do miejsca zamieszkania nie dotarła.

Mija 9 doba poszukiwań

Od 9 dni trwają duże poszukiwania zaginionej Stanisławy Pałko. W akcję poszukiwawczą zaangażowane były liczne służby, a także cywile. Niestety kobieta wciąż się nie odnalazła.

Pomocne nagrania z kamerek samochodowych

Nowosolska policja apeluje o pomoc do wszystkich kierowców, którzy przejeżdżali przez miejscowość Zakęcie oraz okolice we wtorek, 10 listopada, około godziny 17:30. Jeśli przejeżdżałeś w tym czasie przez Zakęcie bądź okoliczne miejscowości - zgłoś się do Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli przy ulicy Północnej 2 lub zadzwoń na 112!

Powyższe nagrania mogą pomóc w znalezieniu zaginionej Stanisławy Pałko z Zakęcia.

Rysopis zaginionej

Stanisława Pałko ma 160 cm wzrostu, oczy koloru szarego, jest szczupłej budowy ciała, włosy krótkie koloru kasztanowego z siwymi odrostami. W chwili zaginięcia miała na sobie fioletowy sweter z beżowymi wstawkami, jasne beżowe spodnie, na nogach miała kapcie. Kobieta kuleje.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.