Tragiczny wypadek w zielonogórskiej Ochli. Potrącony 79-latek zmarł w szpitalu

23 listopad 2020
Autor: 
Zmarł 79-latek potrącony w Ochli Redakcja

Lekarzom ze szpitala w Zielonej Górze nie udało się uratować życia 79-latka, który został potrącony w Ochli. Kiedy mężczyzna był na przejściu dla pieszych, z impetem uderzyła w niego osobówka.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do zielonogórskich służb ratowniczych w niedzielny wieczór, 22 listopada. Około godziny 17:30 kierujący samochodem osobowym marki Ford Focus jechał ulicą Ochla-Zielonogórska. Na przejściu dla pieszych w okolicy skansenu potrącił 79-letniego mężczyznę.

Pieszy tuż po zderzeniu uderzył głową w szybę samochodu. Później upadł na drogę kilka metrów dalej. Poszkodowany po opatrzeniu przez policjantów i ratowników medycznych trafił do szpitala. 79-latek doznał m.in. urazu głowy oraz złamania nogi.

- Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować. Zmarł w szpitalu - informuje podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Przeczytaj też: Bezdomny wpadł do rzeki w Międzyrzeczu. Później wychłodzony zasnął pod mostem (ZDJĘCIA)Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u