Pijany kierowca za kółkiem. Ranne dziecko! (ZDJĘCIA)

16 lipiec 2016
Anna Warchoł gorzowianin.com

W sobotę na rondzie Gdańskim w Gorzowie doszło do zderzenia dwóch samochodów – audi oraz busa prowadzącego roboty drogowe. Dwie osoby zostały ranne, w tym 4,5-letnie dziecko.

Do wypadku doszło po godz. 8.20 na rondzie Gdańskim. W zdarzeniu brały udział dwa auta. Ford transit prowadzący roboty drogowe oraz audi A3.

Ford transit jechał ul. Walczaka od strony Strzelec Krajeńskich, podróżowały w nim łącznie cztery osoby. Natomiast audi A3 kierowało się od strony ul. Bierzarina – jechał w nim 34-letni mężczyzna z 4,5-letnim dzieckiem.

- Kiedy audi A3 znajdowało się już na rondzie, 45-letni kierowca forda transita nie ustąpił pierwszeństwa i wjechał na rondo doprowadzając do zderzenia z samochodem marki audi. W wyniku wypadku ranne zostało dziecko, które trafiło do szpitala z ogólnymi obrażeniami oraz 43-letni pasażer forda z urazem nogi – komentuje Marcin Maludy, rzecznik prasowy lubuskiej policji. Audi A3 w wyniku uderzenia dachowało i wpadło na tory tramwajowe. Ruch tramwajów jest obecnie wstrzymany w kierunku Silwany. Kierowcy muszą również liczyć się z małymi utrudnieniami na Walczaka.

Jak się okazało, kierowca forda który spowodował wypadek był pijany. – Mężczyzna miał w swoim organizmie ponad promil alkoholu. Odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu oraz za spowodowanie wypadku – mówi Maludy.

Gorzowianin.com

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.