Ciało mężczyzny na przystanku w Zielonej Górze. Sprawę wyjaśnia policja (ZDJĘCIA)

22 grudzień 2020
Autor: 
Ciało mężczyzny na przystanku w Zielonej Górze Redakcja

Na przystanku autobusowym w okolicy szpitala w Zielonej Górze ujawniono zwłoki mężczyzny. Okoliczności zdarzenia ustala policja i prokuratura.

Wszystko wydarzyło się we wtorkowe przedpołudnie, 22 grudnia, około godziny 9:30. Przechodnie powiadomili służby, że na przystanku przy ulicy Waryńskiego w Zielonej Górze leży mężczyzna. Na miejsce wysłano specjalistyczny zespół pogotowia. Niestety lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

O sprawie powiadomiona została zielonogórska policja. Ponadto do akcji wyjechał zastęp straży pożarnej. Strażacy zabezpieczyli teren parawanem ochronnym.

Trwa ustalanie tożsamości mężczyzny. Wkrótce na ul. Waryńskiego dojedzie technik kryminalistyki oraz prokurator. Wstępnie wyklucza się udział osób trzecich.

Przeczytaj też: Przerażające potrącenie w Zielonej Górze. Samochód zmiótł kobietę z przejścia dla pieszych

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u