Lubuskie: Odnotowano tylko 49 nowych zakażeń koronawirusem!

28 grudzień 2020
Autor: 
Lubuskie: Odnotowano tylko 49 nowych zakażeń koronawirusem! Redakcja/Grafika poglądowa

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 49 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim.

Jak wygląda sytuacja z koronawirusem w poniedziałek, 28 grudnia? Ministerstwo Zdrowia przekazało informację, że w województwie lubuskim odnotowano łącznie 49 nowych przypadków zakażenia. Z powodu zakażenia COVID-19 i współistnienia COVID-19 z innymi chorobami nie zmarły żadne osoby.

Spis powiatów, z których zaraportowano osoby zakażone koronawirusem: gorzowski (3), krośnieński (0), międzyrzecki (2), nowosolski (1), słubicki (5), strzelecko-drezdenecki (3), sulęciński (2), świebodziński (1), zielonogórski (1), żagański (3), żarski (20), wschowski (0), Gorzów Wielkopolski (1), Zielona Góra (7).

W kraju odnotowano 3211 przypadków zakażenia koronawirusem. Z powodu COVID-19 zmarła 1 osoba, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 28 osób.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u