Poszukiwany Wojciech Plis z Sieniawy Żarskiej. Mężczyzna może mieć związek ze śmiercią 25-letniej kobiety!

04 styczeń 2021
Poszukiwany Wojciecha Plis z Sieniawy Żarskiej. Mężczyzna może mieć związek ze śmiercią 25-letniej kobiety! Lubuska Policja

Żarska policja poszukuje Wojciecha Plis z Sieniawy Żarskiej, który może mieć związek ze śmiercią 25-letniej kobiety.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żarach poszukują Wojciecha Plis urodzonego w 1994 roku, zamieszkałego w Sieniawie Żarskiej, który może mieć związek ze śmiercią 25-letniej kobiety. Mężczyzna może poruszać się samochodem marki Mitsubishi Carisma koloru czerwonego o numerach rejestracyjnych FZA 37202, nie wykluczone, że będzie chciał przekroczyć granicę i ukrywać się na terenie Niemiec.

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Żarach prowadzą czynności w sprawie zabójstwa 25-letniej mieszkanki Sieniawy Żarskiej, do którego doszło w nocy 3 stycznia. Po wejściu do jednego z mieszkań w Sieniawie Żarskiej funkcjonariusze ujawnili ciało 25-letniej kobiety, która mieszkała pod tym adresem. Obrażenia na ciele kobiety wskazują na udział osób trzecich w jej śmierci.

Aktualizacja: Służby odnalazły ciało mężczyzny

Przeczytaj też: Strażacy z Zielonej Góry i Sulechowa interweniowali ponad 3200 razy (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.