PS

PS

 
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Policjanci z Iłowej wezwali 32-latka na przesłuchanie. Jakież było ich zdziwienie gdy zobaczyli, że mając dożywotnie zakazy kierowania, przyjechał do nich samochodem.

Euro 2024 to wielkie piłkarskie święto. Na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, które odbywają się w Niemczech, jadą też kibice z Polski. Policja przypomina o utrudnieniach.

Strzelał do zwierząt z wiatrówki. Dwa koty doznały poważnych obrażeń. Policja zatrzymała do sprawy 72-letniego mężczyznę.

NovyHotel Falubaz Zielona Góra - Krono-Plast Włókniarz Częstochowa. Gdzie oglądać żużel w telewizji i online?

Wypadek w Kargowej. Prokuratur złożył zażalenie na decyzję sądu, który nie aresztował 22-letniego kierowcy. Śledczy podali też nowe szczegóły.

Zaginęła Karina Kwiatkowska z Płot koło Zielonej Góry. Kobieta przepadła bez śladu. 43-latki szuka już policja.

Wypił alkohol pod sklepem w Studzieńcu i wsiadł do auta. W trakcie próby zatrzymania przez funkcjonariuszy KAS potrącił jednego z celników. Ruszył pościg.

Kierowcy miejcie się na baczności. Dziś policjanci z Zielonej Góry prowadzą akcję "Prędkość". Mundurowi z drogówki kontrolują ją na terenie miasta i powiatu.

Strona 1 z 649


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u