PS

PS

 
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

"Łowcy głów" w akcji. W Zielonej Górze zatrzymali przestępcę, który od lat ukrywał się przed policją. Mężczyzna ciągle zmieniał miejsca przebywania.

Przemyt narkotyków z Holandii udaremniony. Celnicy przechwycili środki na granicy. Wjeżdżały do Polski w busie.

Kompletnie pijany kierowca ciężarówki zatrzymany koło Nowej Soli. Gdy policjanci otworzyli drzwi kabiny, od razu wyczuli silną won alkoholu.

Policyjny pościg koło Krosna Odrzańskiego. Mundurowi ścigali kierowcę Volkswagena, który był poszukiwany. W trakcie ucieczki 31-latek porzucił auto.

O krok od tragedii w Gorzowie Wielkopolskim. Mężczyzna chciał skoczyć z wiaduktu. Na miejsce przyjechały służby ratownicze.

Sporo kłopotów przysporzył sobie motocyklista zatrzymany w Sulechowie. Mężczyzna nie miał prawa jazdy, ale wsiadł na jednoślad i ruszył w trasę.

Lubuska Policja ma nowego komendanta. To inspektor Jerzy Czebreszuk. - Ja naprawdę uwielbiam tę pracę - podkreśla nowy szef policjantów.

Akcja na trasie S3 w Lubuskiem. Inspekcja Transportu Drogowego ważyła pojazdy. Przeładowane dostawczaki dalej nie pojechały. To prawdziwa plaga.

Strona 1 z 612

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u