Dzieci będą miały nowy plac zabaw (ZDJĘCIA)

06 grudzień 2016
Autor: 
Ryszard Waldun

Mimo, iż przed nami zima to sołtys i rada sołecka Chartowa koło Słońska myśląc już o wiośnie i lecie przygotowując miejsce zbaw dla dzieci z tej wsi.

Stare i nie nadające się do użycia elementy zabaw zostają usunięte, a w to miejsce zamontowane nowe ku radości najmłodszych.

Jak podkreśla sołtys Mariusz Skrzypnik - w pomoc angażują si wszyscy chętni. Pieniądze w kwocie 4 tysięcy złotych pochodzą z funduszu sołeckiego. Władze Słońska dołożyły 2 tysiące i plac zabaw będzie jak marzenie. Brawo mieszkańcy Chartowa i wójt Janusz Krzysków.

Ryszard Waldun

 • Bezpłatne zajęcia, warsztaty, pokazy dla dzieci i ich opiekunów z Ukrainy

  Bezpłatne zajęcia, warsztaty, pokazy dla dzieci i ich opiekunów z Ukrainy

  Zielonogórski Ośrodek Kultury zorganizował we wszystkich swoich placówkach bezpłatne zajęcia dla ukraińskich dzieci. Zajęcia są skierowane do dzieci od 2 roku życia. 

 • Ósmoklasiści rozpoczęli zmagania (FILM)

  Ósmoklasiści rozpoczęli zmagania (FILM)

  Ponad 360 tys. osób z całej Polski przystąpiło dziś do trwającego trzy dni egzaminu ósmoklasisty. W zielonogórskiej "osiemnastce", tak jak w całym kraju, egzaminy odbywają się zgodnie z wytycznym sanitarnymi. Są podobne do tych, które obowiązywały na maturze.

 • Straż Ochrony Kolei edukuje najmłodszych przez zabawę

  Straż Ochrony Kolei edukuje najmłodszych przez zabawę

  Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei ze Zbąszynka przeszkolili dzieci podczas prelekcji zorganizowanych w przedszkolu nr 5 w Sulechowie w ramach kampanii społecznej „Bezpieczny przejazd - Szlaban na ryzyko”

 • Karnawał - zabawy czas!

  Karnawał - zabawy czas!

  Karnawał to czas zabaw, maskarad, balów zimowych i pochodów. Rozpoczyna się najczęściej w dniu Trzech Króli, a kończy we wtorek przed Środą Popielcową, która oznacza początek Wielkiego Postu.

 • Karnawał - zabawy czas!

  Karnawał - zabawy czas!

  Karnawał to czas zabaw, maskarad, balów zimowych i pochodów. Rozpoczyna się najczęściej w dniu Trzech Króli, a kończy we wtorek przed Środą Popielcową, która oznacza początek Wielkiego Postu.
 • Chciały zostać mamami on-line. Z dnia na dzień pozbawiono je kontaktu z dziećmi

  Chciały zostać mamami on-line. Z dnia na dzień pozbawiono je kontaktu z dziećmi

  Chciały zostać mamami on-line. Kiedy zaczęły zadawać pytania zostały pozbawione kontaktu z "adoptowanymi" dziećmi. Wpłaconych na konto pieniędzy nigdy nie odzyskały.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u