Sylwester pod chmurką

29 grudzień 2016
Autor:  Ryszard Waldun
Pixabay

Wójt Słońska Janusz Krzyśkow zaprasza wszystkich mieszkańców gminy do uczestnictwa w powitaniu Nowego Roku. Impreza sylwestrowa odbędzie się w parku przy ul.Paderewskiego, o godzinie. 22.00 i potrwa do 2.00 w nocy.

 

-Zaproszenie kierowane jest do mieszkańców Słońska i okolic, ich rodzin, znajomych oraz gości, którzy w tym czasie będą przebywać na terenie gminy- podkreśla Janusz Krzyśkow wójt Słońska. Organizatorzy zapewniają doskonałą zabawę w szampańskim nastroju. W programie dużo muzyki, pokaz fajerwerków i tańce do rana.

SLONSK

 

 • Prezydent pyta o Sylwestra

  Prezydent pyta o Sylwestra

  Być albo nie być, oto jest pytanie? Robić czy nie robić, to też jest pytanie? Może dacie odpowiedź na nie.

 • Policja podsumowała sylwestrową noc. Zatrzymano 7 pijanych kierowców

  Policja podsumowała sylwestrową noc. Zatrzymano 7 pijanych kierowców

  Podczas ostatniego dnia 2019 roku i z początkiem Nowego Roku w województwie lubuskim nie doszło do żadnego wypadku drogowego, a plenerowe imprezy sylwestrowe odbyły się spokojnie, bez poważniejszych zdarzeń.

 • Sylwester w domowym zaciszu

  Sylwester w domowym zaciszu

  Nie wybierasz się na bal sylwestrowy, ani szaloną dyskotekę do rana? Nie przejmuj się! Nowy Rok możesz przywitać samemu, w gronie rodzinnym lub z przyjaciółmi równie hucznie jak na zorganizowanej imprezie. W domowym zaciszu także możesz przeżyć wyjątkową noc.

 • Sylwester czyli wigilia Nowego Roku

  Sylwester czyli wigilia Nowego Roku

  Sylwester to dzień, który przede wszystkim kojarzy nam się z hucznym pożegnaniem starego roku i przywitaniem nowego. Szampan, konfetti, sztuczne ognie i dobra zabawa – tak najprościej ujmując świętujemy w ten dzień. Jednak ostatni dzień roku to nie tylko bale do rana, to święto, a zarazem dzień magiczny, który kryje w sobie wiele tajemnic…

 • Wystrzałowy Sylwester (film)

  Wystrzałowy Sylwester (film)

  Zadbajmy wspólnie o to, aby koniec starego i początek Nowego Roku był dla wszystkich mieszkańców miasta miły i bezpieczny. Od wielu lat nieodłącznym akcentem tego okresu są fajerwerki, które mimo swojej atrakcyjności – przy niewłaściwym ich używaniu – mogą być przyczyną wielu kłopotów.

 • Pracowita noc dla lubuskich policjantów

  Pracowita noc dla lubuskich policjantów

  Sporo pracy mieli funkcjonariusze, którzy pełnili służbę w sylwestrową noc. Już po północy policjanci otrzymali informację o poważnie rannym nastolatku, któremu w rękach eksplodowała petarda. Spokojnie i bez wydarzeń odbyły się zgłoszone imprezy plenerowe. Zatrzymano kilkunastu nietrzeźwych kierowców. Wśród nich była kobieta, która potrąciła dwie osoby i odjechała. Policjanci szybko do niej dotarli.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u