Wyjątkowy koncert. Wygraj bilety

13 luty 2017
Autor: 
Michał Bajor - Profil Promocyjny Artysty, Facebook

Jedyny, niepowtarzalny, wyjątkowy – Michał Bajor ponownie zagości w naszym województwie.

Świebodzin i Żagań, w tych dwóch miastach piosenkarz zagra swoje koncerty, na których usłyszymy utwory z najnowszej płyty wokalisty „Moja miłość”.

„Moja miłość” to 19. płyta w dyskografii Michała Bajora i zarazem trzecie spotkanie mistrza interpretacji z mistrzem słowa – Wojciechem Młynarskim. Po albumach „Od Piaf do Garou” i „Moje podróże” przyszedł czas na zbiór 17 najpiękniejszych piosenek o miłości. Większość z nich to wielkie przeboje, trwale zapisane w historii polskiej muzyki rozrywkowej i sercach kilku pokoleń słuchaczy – by wymienić tylko „Prześliczną wiolonczelistkę”, „Odkryjemy miłość nieznaną”, „Och, życie kocham cię nad życie” czy „Nie ma jak u mamy”.

Na płycie pojawią się też dwie premierowe piosenki, napisane specjalnie dla Michała Bajora przez Wojciecha Młynarskiego, a zaśpiewane w duetach z Alicją Majewską i Anną Wyszkoni.

Na krążku znajdziemy również jeden z największych przebojów Mistrza – „Moja miłość największa”

(Pierwszy utwór z płyty "Moja miłość" Michał Bajor, autor słów: Wojciech Młynarski, autor muzyki: Zbigniew Wodecki, wykonanie: Michał Bajor)

Organizatorem koncertu Michała Bajora jest Agencja Artystyczna IDEA ART.

- Rozpoczynając działalność wyznaczyliśmy sobie kierunek działania - współpracować z najlepszymi artystami i docierać z ich twórczością w każdy zakątek Polski – mówi Hubert Ziętala, właściciel Agencji – dlatego współpraca z Michałem Bajorem jest dla nas niezwykle ważnym zadaniem.

IDEA ART wspólnie z portalem NewsLubuski.pl ogłaszają konkurs. Jeśli chcielibyście wygrać podwójne bilety na koncert Michała Bajora w Świebodzinie i Żaganiu wystarczy, że odpowiedzieć na proste pytanie.

- Przez najbliższe trzy miesiące (luty, marzec i kwiecień) IDEA ART jest organizatorem jeszcze trzech innych wydarzeń na terenie Polski. Jakich? Wystarczy podać nazwy zespołów lub wykonawców. Na odpowiedzi czekamy do 19.02.2017 roku. Wśród uczestników konkursu wylosujemy podwójne zaproszenie na koncert w Świebodzinie (25.02) oraz podwójne zaproszenie na koncert w Żaganiu (26.02).

Odpowiedzi proszę wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 19.02.2017

Będzie nam ogromnie miło jeśli udostępnią Państwo ten artykuł oraz polubią stronę organizatora koncertu.

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

 • Feel i Baranovski gwiazdami piątej odsłony Święta Województwa Lubuskiego 2022 w Kożuchowie

  Feel i Baranovski gwiazdami piątej odsłony Święta Województwa Lubuskiego 2022 w Kożuchowie

  2 września 2022 r. wszystkie drogi prowadzą do Kożuchowa, gdzie odbędzie się piąta, ostatnia tego lata, odsłona Święta Województwa Lubuskiego.

 • Rozpoczął się Jarmark Wielkanocy KRASZANKA

  Rozpoczął się Jarmark Wielkanocy KRASZANKA

  Po dwuletniej przerwie do Zielonej Góry wraca najbardziej kolorowe i wiosenne wydarzenie - Kraszanka. Deptak zmieni się w kiermasz palm, wypieków i pisanek wielkanocnych.

 • Blue Sounds z tekstami Baczyńskiego w Szprotawskim Domu Kultury

  Blue Sounds z tekstami Baczyńskiego w Szprotawskim Domu Kultury

  Zespół Blue Sounds powstał pod koniec lat dziewięćdziesiątych. W roku 2006 światło dzienne ujrzała debiutancka, stricte bluesowa płyta zespołu " Tak naprawdę to wszystko z miłości", która spotkała się z dużym uznaniem zarówno wśród szerokiej rzeszy słuchaczy jak i krytyków muzycznych środowiska bluesowego i jazzowego.

 • Rok Cypriana Norwida. Konkurs na najlepszą monografię!

  Rok Cypriana Norwida. Konkurs na najlepszą monografię!

  Rok 2021 to rok szczególny, gdyż jego patronem, ustanowionym przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej jest Cyprian Norwid. W uznania jego zasług dla polskiej literatury i kultury, Instytut De Republica ogłasza konkurs na najlepsze publikacje książkowe o tematyce norwidowskiej. Wydarzenie realizowane jest pod patronatem Premiera Rzeczpospolitej Polskiej.

 • Serce czy rozum? Posłuchaj nowej piosenki zielonogórzanki Agaty Gołemberskiej

  Serce czy rozum? Posłuchaj nowej piosenki zielonogórzanki Agaty Gołemberskiej

  Agata Gołemeberska, autorka takich utworów jak “Uda się” oraz “Nie na zawsze”, dzieli się z nami kolejnymi muzycznymi propozycjami. Kilka dni temu swoją premierę miał singiel “A niech mnie”, który ma szansę stać się stałym bywalcem na letnich imprezach.

 • Opera daje nadzieję

  Opera daje nadzieję

  Pandemia dalej nie oszczędza świata muzyki. W tym roku to właśnie artyści zostali najbardziej dotknięci ograniczeniami, zawieszono repertuary, a wiele osób zostało bez środków do życia.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u