Wolni i Niezłomni przygotowują uroczystości z okazji narodowego święta żołnierzy wyklętych

19 luty 2017

W Sulęcinie zawiązało się stowarzyszenie pod nazwą Wolni i Niezłomni.

Pomnik ku czci żołnierzy wyklętych stanie w Sulęcinie przy domu Joannitów obok promenady. O tym, jak będzie on wyglądał zadecydowali sami mieszkańcy podczas spotkań. Autorem projektu jest Prezes Stowarzyszenia Wolni i Niezłomni - Jerzy Sykuła.

Obchody Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych odbędzie się w Sulęcińskim Ośrodku Kultury o godzinie 8.30. Oprócz stowarzyszenia organizatorem sulęcińskich obchodów jest burmistrz Dariusz Ejchart. W części artystycznej zaprezentuje się pochodzący z Sulęcina Arkadiusz Haszler oraz uczniowie miejscowych szkół. Już dziś warto zapisać sobie w kalendarzu datę 1 marca i wziąć udział w sulęcińskich obchodach Narodowego Święta Żołnierzy Wyklętych.

Ryszard Waldun, foto organizatorzy

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.