Sto ton na zielonogórskich ulicach (ZDJĘCIA)

24 luty 2017
Autor:  Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski

Sto ton - tyle waży fragment mostu, który wyjechał dziś w późnych godzinach wieczornych z firmy Lubstal do Cigacic.

Ponadgabaryt ma 8 metrów szerokości i 27 metrów długości. Swoją szerokością zajmuje 2 pasy ruchu.

Transport nienormatywny jest najczęściej niewidoczny dla przeciętnego użytkownika ruchu drogowego, gdyż odbywa się w późnych godzinach nocnych.

Zakład Konstrukcji Stalowych LUBSTAL rozpoczął swoją działalność w 1996 roku i po 20 latach rozwoju może pochwalić się znakomitymi wynikami i dużym gronem stałych klientów z Niemiec, Skandynawii i pozostałych terenów UE. Obecnie zakład zatrudnia 90 wysoko-wykwalifikowanych pracowników. W związku z rozwojem firmy planowane jest zwiększenie zatrudnienia do 140 osób. Przedsiębiorstwo dysponuje halami produkcyjnymi o łącznej pow. 12000 m2. W ciągu miesiąca wytwarzanych jest do 300 ton różnego rodzaju konstrukcji stalowych. Produkcja odbywa się na podstawie dokumentacji klientów, z zachowaniem europejskich norm wykonawczych.(LUBSTAL)

Dawid Kwiatkowski

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.