Punkt Doradztwa Zawodowego na Uniwersytecie Zielonogórskim

04 kwiecień 2017
Autor: 

6 kwietnia (czwartek) o godz. 14.30 w Informatorium Biura Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego przy al. Wojska Polskiego 69 (parter bud. A-16) zostanie otwarty Punkt Doradztwa Zawodowego prowadzony przez specjalistów zatrudnionych przez UZ.

- Z porad świadczonych nieodpłatnie korzystać będą mogli nie tylko studenci, ale też uczniowie zielonogórskich szkół ponadgimnazjalnych - mówi Ewa Sapeńko, rzecznik prasowy Uniwersytetu Zielonogórskiego. - Z tymi ostatnimi uniwersyteccy doradcy już od kilku tygodni spotykają się w szkołach na godzinach wychowawczych. To właśnie stąd wziął się pomysł umożliwienia w godzinach popołudniowych spotkań indywidualnych.

Punkt Doradztwa Zawodowego będzie otwarty w czwartki od godz. 15.00.

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u