Gubin. Koty w reklamówce (ZDJĘCIA)

02 maj 2017
Autor: 

Gubin, okolice Bricomarche. Grupa młodych chłopców natrafiła na reklamówkę z marketu, w której zamiast zakupów znajdowały się kociaki. Pozostawione na okropną śmierć.

Młodzież poinformowała o znalezisku kierownika sklepu a ten panią Agnieszkę Maternik, gubiniankę znaną z ratowania bezdomnych zwierząt.

- Kociaki są już bezpieczne - mówi pani Agnieszka. - Trafią do wspaniałej osoby, która je wykarmi i znajdzie im domki. To były dwa mioty - trzy kotki około 3-4 tygodniowe i pięć mniej więcej tydzień młodszych. Niestety takie porzucanie zwierząt to teraz norma. 

Krótko po skończeniu rozmowy z panią Agnieszką otrzymaliśmy informację, że pod marketem został znaleziony jeszcze jeden, dziewiąty kociak.

TAGI
KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u