Jubileusz 50-lecia najstarszego wydziału Uniwersytetu Zielonogórskiego

23 maj 2017
Autor: 
50latwiea.uz.zgora.pl

Wydział Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego obchodzi w tym roku Jubileusz 50-lecia powstania.

23 czerwca 2017 r. odbędą się uroczyste obchody Jubileuszu, a jednym z elementów uroczystości będzie Zjazd Absolwentów Wydziału. W 1969 r. pierwszych 34 absolwentów odebrało swoje dyplomy inżyniera elektryka – do dziś Wydział: najpierw Elektryczny, potem Elektrotechniki, Informatyki i Telekomunikacji, a od roku Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki ukończyło ok. 9 tys. absolwentów studiów inżynierskich, magisterskich i doktoranckich.

Bal Absolwenta

- Władze Wydziału zapraszają wszystkich na Zjazd i Bal Absolwenta – a ponieważ liczba miejsc na Balu jest ograniczona, pomimo dużej Hali Sportowej, w której się on odbędzie, rejestracja prowadzona jest tylko do 1 czerwca 2017 r - mówi Ewa Sapeńko, rzecznik prasowy Uniwersytetu Zielonogórskiego. - Jeżeli ktoś nie zdąży zapisać się na Bal Absolwenta, Wydział zaprasza na Drzwi otwarte WIEiA. 23 czerwca w godz. od 13.00 do 16.00 w siedzibie Wydziału będą odbywać się spotkania absolwentów i zwiedzanie Wydziału. Natomiast Bal Absolwenta rozpocznie się w Hali Sportowej przy ul. prof. Z. Szafrana 6 o godz. 19.00

Klub Absolwenta WIEA

Jubileusz jest doskonałą okazją do utworzenia Klubu Absolwenta Wydziału Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego. Klub ma stanowić forum wymiany informacji na temat losów absolwentów oraz umożliwić podtrzymanie więzi pomiędzy absolwentami Wydziału. Organizatorzy mają nadzieję, że członkowie Klubu Absolwenta będą się regularnie spotykać i działać na rzecz absolwentów, społeczności akademickiej oraz promocji Wydziału Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki i Uniwersytetu Zielonogórskiego. Władze Wydziału mają świadomość, iż dobry Wydział nie może funkcjonować bez wsparcia swoich Absolwentów. Korzystając z okazji Zjazdu Absolwenta organizatorzy zapraszają do włączenia się w tą inicjatywę i zachęcają do kontaktu!!!

Powspominajmy razem

- Kolejną inicjatywą organizatorów Jubileuszu 50-lecia Wydziału jest podzielenie się ciekawymi wspomnieniami oraz zdjęciami z okresu studiowania. Dla autorów najciekawszych historii i zdjęć przewidziane są atrakcyjne nagrody - dodaje Ewa Sapeńko.

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u