Wstąp do Klubu Czytających Rodzin

19 październik 2017
Autor:  Ryszard Waldun
Pixabay

Od niespełna dwóch lat przy Bibliotece Pedagogicznej w Sulęcinie funkcjonuje klub czytających rodzin. Członkowie zachęcają do wstąpienia do klubu.

Na cykliczne spotkania przychodzą całe rodziny by wspólnie poczytać książki, zaprzyjaźnić się i miło spędzić czas. Członkowie klubu zapraszają wszystkich chętnych mieszkańców Sulęcina i okolic. Najbliższe spotkanie odbędzie się w sobotę 21 października o godzinie 10.00 w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej przy ul. E. Plater 3 w Sulęcinie.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.