Powiatowe Mikołajkowe Spotkania Niepełnosprawnych

08 listopad 2017
Autor:  Ryszard Waldun

W Sulęcinie rozpoczęły się przygotowania przed Powiatowymi Spotkaniami Mikołajkowymi.

 

Jak nas poinformowała Kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej Agnieszka Sławiak, tegoroczna impreza odbędzie się 1 grudnia w Sulęcińskim Ośrodku Kultury, a wezmą w niej udział niepełnosprawni z terenu pięciu gmin powiatu sulęcińskiego. Głównym celem jest wspólna integracja i nawiązanie przyjaźni.

Podczas spotkania nie zabraknie występów artystycznych oraz prezentów, które wręczy Mikołaj. Do udziału w tej właśnie imprezie organizatorzy zapraszają niepełnosprawnych oraz osoby sprawne, aby się wspólnie bawić i integrować. Na zakończenie spotkań zaplanowana jest wspólna zabawa, a impreza odbędzie się z okazji Światowego Święta Niepełnosprawnych, które przypada 3 grudnia.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.