Koronawirus lubuskie. Odnotowano 490 nowych przypadków zakażenia!

04 marzec 2021
Autor: 
Koronawirus lubuskie. Odnotowano 490 nowych przypadków zakażenia! Redakcja/NewsLubuski.pl

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 490 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 10 osób.

Jak wygląda sytuacja z koronawirusem w czwartek, 4 marca? Ministerstwo Zdrowia przekazało informację, że w województwie lubuskim odnotowano łącznie 490 nowych przypadków zakażenia. Z powodu zakażenia COVID-19 zmarło 9 osób, z powodu współistnienia COVID-19 z innymi chorobami zmarła 1 osoba. Łącznie na kwarantannie znajduje się 6614 osób, liczba wykonanych testów na obecność koronawirusa wynosi 1672 w tym 513 pozytywnych.

Spis powiatów, z których zaraportowano osoby zakażone koronawirusem: gorzowski (17), krośnieński (11), międzyrzecki (52), nowosolski (41), słubicki (21), strzelecko-drezdenecki (32), sulęciński (15), świebodziński (33), zielonogórski (54), żagański (15), żarski (16), wschowski (2), Gorzów Wielkopolski (116), Zielona Góra (130).

W kraju odnotowano 15250 przypadków zakażenia koronawirusem. Z powodu COVID-19 zmarło 58 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 231 osób.

Czytaj także - Napad na bankomat w Lubuskiem! Sprawcy wysadzili urządzenie!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u