Koronawirus lubuskie. Odnotowano 672 nowe przypadki zakażenia!

18 marzec 2021
Koronawirus lubuskie. Odnotowano 672 nowe przypadki zakażenia! Redakcja/Archiwum

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 672 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 7 osób.

Jak wygląda sytuacja z koronawirusem w czwartek, 18 marca? Ministerstwo Zdrowia przekazało informację, że w województwie lubuskim odnotowano łącznie 672 nowe przypadki zakażenia. Z powodu zakażenia COVID-19 zmarło 5 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi chorobami również odnotowano 2 przypadki śmiertelne. Łącznie na kwarantannie znajduje się 10170 osób, liczba wykonanych testów wynosi 2065 w tym 710 pozytywnych.


APLIKACJA MOBILNA PORTALU NEWSLUBUSKI.PL - Pobierz teraz i bądź na bieżąco - KLIKNIJ TUTAJ

Aplikacja portalu NewsLubuski.pl

APLIKACJA MOBILNA PORTALU NEWSLUBUSKI.PL - Pobierz teraz i bądź na bieżąco - KLIKNIJ TUTAJ


Spis powiatów, z których zaraportowano osoby zakażone koronawirusem: gorzowski (45), krośnieński (31), międzyrzecki (52), nowosolski (82), słubicki (27), strzelecko-drezdenecki (62), sulęciński (21), świebodziński (26), zielonogórski (62), żagański (33), żarski (28), wschowski (9), Gorzów Wielkopolski (75), Zielona Góra (118).

W kraju odnotowano 27278 przypadków zakażenia koronawirusem. Z powodu COVID-19 zmarło 78 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 278 osób.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u