Koronawirus lubuskie. Odnotowano ponad 700 nowych zakażeń!

21 marzec 2021
Koronawirus lubuskie. Odnotowano ponad 700 nowych zakażeń! Redakcja/Archiwum

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 701 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 9 osób.

Jak wygląda sytuacja z koronawirusem w niedzielę, 21 marca? Ministerstwo Zdrowia przekazało informację, że w województwie lubuskim odnotowano łącznie 701 nowych przypadków zakażenia. Z powodu zakażenia COVID-19 zmarły 2 osoby, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi chorobami odnotowano 7 przypadków śmiertelnych. Łącznie na kwarantannie znajdują się 10673 osoby, liczba wykonanych testów wynosi 1896 w tym 734 pozytywnych.


Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami w województwie lubuskim? Pobierz naszą bezpłatną aplikację na swojego smartfona!


Spis powiatów, z których zaraportowano osoby zakażone koronawirusem: gorzowski (49), krośnieński (35), międzyrzecki (50), nowosolski (50), słubicki (30), strzelecko-drezdenecki (57), sulęciński (24), świebodziński (30), zielonogórski (56), żagański (25), żarski (23), wschowski (35), Gorzów Wielkopolski (106), Zielona Góra (131).

W kraju odnotowano 21849 przypadków zakażenia koronawirusem. Z powodu COVID-19 zmarło 40 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 100 osób.

Przeczytaj także - Wypadek w Zielonej Górze. Sprawca uciekł - jechał autem bez tablic rejestracyjnych (ZDJĘCIA, FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u