Koronawirus lubuskie. Duża liczba nowych zakażeń po weekendzie!

29 marzec 2021
Koronawirus lubuskie. Duża liczba nowych zakażeń po weekendzie! Redakcja/Archiwum

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 589 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 8 osób.

Jak wygląda sytuacja z koronawirusem w poniedziałek, 29 marca? Ministerstwo Zdrowia przekazało informację, że w województwie lubuskim odnotowano łącznie 589 nowych przypadków zakażenia. Z powodu zakażenia COVID-19 zmarły 4 osoby, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi chorobami również odnotowano 4 przypadki śmiertelne. 


apka nl koronawirus


Łącznie na kwarantannie znajdują się 11424 osoby, wykonano 2180 testów, z czego 631 okazało się pozytywnych. 

Spis powiatów, z których zaraportowano osoby zakażone koronawirusem: gorzowski (27), krośnieński (33), międzyrzecki (40), nowosolski (56), słubicki (22), strzelecko-drezdenecki (27), sulęciński (15), świebodziński (45), zielonogórski (49), żagański (60), żarski (24), wschowski (9), Gorzów Wielkopolski (53), Zielona Góra (129).

W kraju odnotowano 16965 przypadków zakażenia koronawirusem. Z powodu COVID-19 zmarło 11 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 37 osób.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u