Koronawirus lubuskie. Odnotowano 87 nowych przypadków zakażenia!

26 kwiecień 2021
Autor: 
Koronawirus lubuskie. Odnotowano 87 nowych przypadków zakażenia! Redakcja/Archiwum

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 87 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych! 

Jak wygląda sytuacja z koronawirusem w poniedziałek, 26 kwietnia? Ministerstwo Zdrowia przekazało informację, że w województwie lubuskim odnotowano łącznie 87 nowych przypadków zakażenia. Z powodu zakażenia COVID-19 zmarły oraz z powodu współistnienia COVID-19 z innymi chorobami nie odnotowano przypadków śmiertelnych.

Pobierz bezpłatną aplikację mobilną i bądź na bieżąco z sytuacją dot. koronawirusa w Twoim regionie! Kliknij tutaj i pobierz aplikację NewsLubuski.pl ze sklepu Google Play!

Spis powiatów, z których zaraportowano osoby zakażone koronawirusem: gorzowski (6), krośnieński (4), międzyrzecki (6), nowosolski (9), słubicki (6), strzelecko-drezdenecki (5), sulęciński (7), świebodziński (10), zielonogórski (4), żagański (10), żarski (6), wschowski (5), Gorzów Wielkopolski (1), Zielona Góra (8).

W kraju odnotowano 3451 przypadków zakażenia koronawirusem. Z powodu COVID-19 zmarły 4 osoby, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 18 osób. 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u