Silny wiatr w Lubuskiem. Powieje nawet 90 km/h! IMGW wydało ostrzeżenia!

05 maj 2021
Autor: 
Silny wiatr w Lubuskiem. Powieje nawet 90 km/h! IMGW wydało ostrzeżenia! Redakcja/Archiwum

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia I stopnia przed silnym wiatrem dla województwa lubuskiego! 

Mieszkańców województwa lubuskiego czeka wietrzne popołudnie i noc. Synoptycy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej prognozują wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 35 km/h, w porywach do 90 km/h, z południowego zachodu i zachodu. Dla obszaru całego województwa wydane zostały ostrzeżenia I stopnia!

Pobierz bezpłatną aplikację mobilną i bądź na bieżąco z sytuacją pogodową w Twoim regionie! Kliknij tutaj i pobierz aplikację NewsLubuski.pl ze sklepu Google Play!

Zgodnie z prognozami, silniej wiać może zacząć już w środę, 5 maja, od godziny 12. Niebezpieczna aura utrzyma się do końca dnia. Staraj się unikać otwartych przestrzeni. Zabezpiecz rzeczy, które może porwać wiatr.

Czytaj także - Ośmioro szczeniąt umierało z głodu pilnując ciała zmarłej matki!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u