Odzież skórzana - inwestycja bez ryzyka

15 wrzesień 2022
Autor:  Artykuł partnera
Odzież skórzana - inwestycja bez ryzyka

Pamiętasz te czasy, gdy kurtka skórzana była tylko na motor i na koncert rockowy? Już dawno minęły! Dziś odzież skórzaną możemy nosić na co dzień. Dziś niemal każda kobieta ma choć jedną skórę w swojej garderobie i tworzy zestawienia wyróżniające się stylem w każdym sezonie. Chcesz wykorzystać kurtkę skórzaną w swoich stylizacjach? Nie wiesz jednak, z czym ją łączyć? Oto kilka pomysłów na kurtkę skórzaną w modnym zestawieniu i w codziennym wydaniu.

Czy odzież skórzana nadal jest w modzie?

Są ubrania ponadczasowe - modele nieśmiertelne, które zawsze są w modzie. Odzież skórzana jest właśnie takim elementem, na który zawsze możemy liczyć i zawsze możemy sięgnąć. Bez względu na trendy, jakie królują akurat w bieżącym sezonie, zawsze sprawdzają się czarne sukienki, proste jeansy i kurtki skórzane w uniwersalnym fasonie. Czy odzież skórzana jest zatem w modzie? Odpowiedź jest oczywista - to zawsze modna propozycja! Kurtka skórzana to już klasyka, która stale nam towarzyszy. Warto ją mieć, gdyż jest nieśmiertelna i bardzo uniwersalna, a dobrej jakości model pozostanie z nami przez długie lata.

Wybierając kurtkę, warto mieć to na uwadze i kupić perfekcyjnie skrojony model sprawdzonej marki. Dobry egzemplarz nie będzie oczywiście najtańszy, lecz warto zainwestować, bo zakup na pewno się opłaci. Dobrej jakości skórzana odzież z najlepszych materiałów, jest nie tylko solidna i bardzo trwała, ale też świetnie wygląda i dobrze się układa. Zawsze się sprawdza i pięknie się prezentuje, dzięki czemu niemal każda kobieta znakomicie się w niej czuje. Taka odzież to inwestycja na lata, bo skóra jest zawsze modna i popularna.

Odzież skórzaną kupisz na https://molton.pl/pl/menu/odziez-skorzana-226.html

Jak nosić kurtkę skórzaną? Z czym ją łączyć i zestawiać?

Odzież skórzaną możemy włączyć do wielu stylizacji, gdyż nie ma elementów, które by do niej nie pasowały. Możesz więc tworzyć autorskie zestawienia, bawić się modą i szukać swojego połączenia. Improwizuj, podglądaj i czerp inspiracje. W ten sposób najszybciej znajdziesz nowoczesne i stylowe obrazy. Kurtka skórzana podkreśli charakter każdej stylizacji - odświeży stare zestawienia i posłuży do nowych kreacji.

Jest mnóstwo pomysłów na klasyczną ramoneskę i na bardzo nowoczesne modele. Jeśli masz problem z dobraniem marynarki lub żakietu, lub też Twojej stylizacji brakuje tego "czegoś" - spróbuj z ramoneską! Taki look zawsze robi duże wrażenie i gwarantuje kreacji powiew nowości i odświeżenie.

Zarówno krótkie ramoneski, jak i dłuższe, masywne modele, świetnie współgrają z obcisłymi jeansami i luźnymi T-shirtami. Jest to połączenie proste, a zarazem bardzo stylowe, na które można postawić o każdej porze. Sprawdzi się również biała bluzka i białe obcisłe spodnie, które stworzą kontrast i przełamią ciężki skórzany model. Prawdziwym hitem jest jednak połączenie prostego, gładkiego topu lub klasycznej koszuli, do jeansowych rurek i skórzanej kurtki. To absolutny bestseller i hit nad hitami, który zawsze się sprawdza i na długo zostanie z nami.

Coraz częściej widuje się również mocne kontrasty jak np. skórzana kurtka z krótkimi szortami i balerinami lub z letnimi sukienkami i sandałami. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by zestawić kurtkę z prostą koszulką, czarnymi rurkami i wysokimi czerwonymi szpilkami.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u