Nowe miejsce na mapie Zielonej Góry. Klinika Efekt Med i Aprisma ukoi ciało i duszę

02 marzec 2023
Nowe miejsce na mapie Zielonej Góry. Klinika Efekt Med i Aprisma ukoi ciało i duszę Redakcja

W codziennej gonitwie łatwo zapomnieć o sobie i własnych potrzebach. To z myślą o zapracowanych osobach powstała Klinika Efekt Med i Aprisma, która jest ratunkiem dla ciała i duszy. To tam przeprowadzane są innowacyjne zabiegi, odmładzające skórę. Na miejscu można również spotkać coacha biznesu.

Klinika Efekt Med i Aprisma 

Klinika Efekt Med i Aprisma to wspólna inicjatywa Iwony Krzemińskiej i dr Ewy Kuźmicz. Będą tu przeprowadzane innowacyjne zabiegi, które mają na celu poprawę wyglądu oraz chirurgia okolic oczu. 

- Wieloletnia praktyka lekarska w dziedzinie okulistyki pozwoliła nam na zdobycie wiedzy i doświadczenia, dzięki którym możemy pomagać ludziom. Realizujemy tę misję z ogromną pasją. Z radością gościmy u nas pacjentów z całego kraju i bardzo odpowiedzialnie podchodzimy do faktu, że powierzają nam swoje zdrowie. Cechuje nas profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Nasza klinika to doskonale wyposażona, nowoczesna placówka, która oferuje kompleksową opiekę okulistyczną. Jako specjaliści chirurgii okulistycznej oferujemy leczenie wszelkich schorzeń narządu wzroku. Specjalizujemy się w leczeniu chirurgicznym zaćmy, chirurgicznej korekcji wad wzroku, schorzeń plamki żółtej, witrektomii, plastyki powiek górnych i dolnych.  Wierzymy także, że w oczach ukryte jest piękno w różnych wymiarach. Naszym celem jest to, by pacjenci z problemami okulistycznymi mogli prowadzić normalny, niczym nieutrudniony styl życia. Zależy nam na tym, by obrazy widziane ich oczami były barwne, ostre i wyraźne – w te działania wkładamy całe swoje serca - mówi dr Ewa Kuźmicz.

dr Ewa Kuzmicz

Jednym z zabiegów upiększających naszą cerę jest PLASMOO.

- Będziemy rewitalizować skórę w sposób naturalny – mówi Iwona Krzemińska, kosmetolog, naturopata i opiekun medyczny, a także założycielka kliniki.

Zabieg PLASMOO polega na wykorzystaniu czterech pozyskanych frakcji osocza, co gwarantuje poprawę jędrności, jakości oraz kolorytu skóry. Efekt jest naturalny i natychmiastowy, a przy tym zabieg trwa zaledwie dwadzieścia minut.

Inwazyjność jest minimalna, a więc to idealny wybór dla osób w niemal każdym wieku.

- Zabiegi wykonujemy przy znieczuleniu, więc są one zupełnie bezbolesne, a pacjentka nie czuje żadnego dyskomfortu – podkreśla Krzemińska. PLASMOO jest w pełni bezpieczne, a produkt jest certyfikowany i spełnia wszystkie wymogi prawne. Co ważne, terapia została przebadana przy wsparciu profesorów z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

plasmoo

plasmoo 1

Spotkania z coachem

Klinika to także miejsce dla osób, które wciąż jeszcze szukają swojej drogi zawodowej. Na miejscu można bowiem spotkać Monikę Kłos, a więc coacha biznesu. Na co dzień wykorzystuje ona nowoczesne metody i skuteczne narzędzia, która umożliwiają lepsze poznanie siebie oraz własnych predyspozycji. Spotkania z nią to zatem idealna okazja do tego, żeby skutecznie zaplanować przyszłość, a także zwiększyć pewność siebie i wiarę we własne możliwości. Indywidualne sesje sprawdzą się w przypadku osób w tak naprawdę każdym wieku, które chcą nie tylko określić własne predyspozycje, ale również zmienić zawód, miejsce zatrudnienia, chcą zaplanować własną karierę lub borykają się z wypaleniem zawodowym.

- Pomyśl, jak wyglądałoby Twoje życie w którym akceptujesz SIEBIE, uwalniasz się od POCZUCIA WINY, gniewu, złości, LĘKU i idziesz dalej w zaufaniu do siebie i do wewnętrznego prowadzenia. Wchodząc w przestrzeń swojego potencjału realizujesz życie na jakie zasługujesz. Prowadzę programy, warsztaty i sesje poświęcone wewnętrznej zmianie, aby wzmocnić pewność siebie, relacje z bliskimi, przyciągnąć obfitość, uzdrowić ciałoi odnaleźć spokój i sens życia. Moje autorskie programy rozwojowe stworzone są na bazie ponad dziesięcioletniej praktyki pracy w roli Trenera Biznesu i Coucha Transformacyjnego, a od czterech lat także jak Soul Coacha. Jestem autorką książek o odnajdowaniu siebie i swojej autentyczności. Łączę różne metody i dobieram narzędzia w taki sposób, abyś zawsze czuła, że jesteś WAŻNA, że w całym procesie pracy chodzi o CIEBIE i o TWOJE POTRZEBY. W moich programach i sesjach wzięło udział już blisko tysiąc kobiet, jest także spora grupa odważnych mężczyzn, którzy zdecydowali sie zadbać o swój rozwój. Znajdź mnie na IG galaktyka-mony – mówi Monika Kłos, coach biznesu.

Monika Klos

Monika Klos Konfetti

Spotkania z coachem to również idealny wybór dla osób, które chcą otworzyć własny biznes. Wsparcie doświadczonego mentora to ogromna dawka motywacji, a także konkretna pomoc, dzięki innowacyjnym narzędziom.

W klinice znajduje się także siedziba fundacji Zakochani w Życiu, zajmującej się opieką nad osobami starszymi oraz poszpitalną w prywatnych domach. Organizacja cały czas poszukuje wolontariuszy, a podopiecznym można zostać zgłaszając się do Iwony Krzemińskiej.

Klinika znajduje się w Zielonej Górze przy ulicy Wiśniowej 19A.

wisniowa 19a

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u