PS

PS

 
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Policja w Zielonej Górze prowadziła akcję "Truck&Bus". Drogówka skontrolowała ponad 100 pojazdów. Posypały się mandaty.

Zaginęła Jolanta Witter. Wyszła z domu w Lubsku i przepadła bez śladu. Trwają poszukiwania 72-letniej kobiety.

Policyjna akcja w Zielonej Górze. Kryminalni z narkotykówki zatrzymali dwie osoby, które miały narkotyki i nielegalny tytoń. Były w domu jednorodzinnym.

Kolizja w Zielonej Górze. Na ulicy Sulechowskiej zderzyły się dwa samochody osobowe.

Zielonogórski strażak mł. kpt. Arkadiusz Drozdek odszedł na emeryturę. W Państwowej Straży Pożarnej służył przez kilkadziesiąt lat. Koledzy pożegnali go "na mokro".

Świecko zamknięte. Trwa protest rolników na polsko-niemieckiej granicy. Autostrada A2 została zablokowana przez ciągniki z Polski i Niemiec.

Pożar hali z toksycznymi odpadami w Zielonej Górze od początku budził wątpliwości. Radny Dariusz Legutowski otrzymał instrukcję postępowania w przypadku pożaru, ale musiał iść do sądu. - Nie dziwię się, że nie chcieli udostępnić- komentuje mieszkaniec.

Policja w Zielonej Górze szuka mężczyzny, który podejrzewany jest o wykorzystywanie cudzej karty płatniczej. Rozpoznajesz go? Mundurowi proszą o kontakt.

Strona 1 z 609

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u